Зустрілись 21 січня 2011р. біля школи.

Зустріч 28 травня 2011р.

Тут ми домовились про поїздку в Заклад, в гості до Миросиного чоловіка - Сергія Гейшева (головного лікаря обласної психіатричної лікарні).

І ось, 3 вересня 20011р., ми зустрілись біля школи і поїхали в Заклад - палац графа Скарбека, який граф побудував за аналогом свого замку під Віднем.

А далі, п. Сергій повів нас у невеличкий музей, присвячений графу Скарбеку і його палацу.

А тепер декілька фотографій цієї величної споруди у її сучасному вигляді (нажаль, сучасне фінансування не дозволяє провести повноцінний ремонт будівлі).

Далі ми вийшли в парк і пройшлись до статуї Божої матері.

А потім ми поїхали в Демню, в каменоломню, звідки брали камінь для спорудження цієї Божої матері.

Надалі ми перебрались в Стільсько на невеличкий обід-вечерю.

PS. Я дуже вдячний пані Блекі (Пустинніковій Ірині) за її прекрасний сайт "Замки та храми України"

22 жовтня 2011р. ми виїхали в Межиброди на базу "Карпати". В перший день ми поїхали на ріку Стрий біля с. Тишівниця та піднялись на скелі з оглядовим майданчиком, після повернення на базу були шашлики та святкова вечеря. На другий день з'їздили в Сколє, де згадали нашу практику 1972 року.